•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

خداحافظی با خواب صبحگاهی

امکان دارد کودک خواب صبحگاهی نداشته باشد ولی حتما او را بعد از ظهر بخوابانید

در زمانی بین 15 و 18 ماهگی، کودکتان احتمال دارد دیگر صبح‌ها نخوابد. یک خواب نیم روزی یا بعد از ظهر برایش کافی خواهد بود. در آغاز، این خواب یک وعده‌ای ممکن است طولانی‌تر باشد. توجه داشته باشید که اواخر روز چرت نزند، زیرا شب خوابش نخواهد برد. در طول این زمان تغییر، شاید لازم باشد خواب‌های بعد از ظهر طولانی او را کوتاه کنید.
شاید هنوز صبح‌ها حدود زمانی که عادت داشت بخوابد نیاز به استراحت داشته باشد. در این زمان به او خوراکی بدهید و یک فعالیت آرام و ساکت ترتیب دهید، مانند گوش دادن به یک موسیقی ملایم، نگاه کردن به کتاب و یا استراحت کردن روی پتویی که روی کاناپه انداخته‌اید (به جای تخت خواب، زیرا تخت خواب رابطۀ عمیقی با خواب دارد). در طول زمان خواب سابق او، از ماشین‌سواری بپرهیزید، زیرا ممکن است خوابش ببرد، بعد از ظهر نخوابد و بد خلقی کند.

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir