•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

ماه 12، هفته 1

اولین سالگرد تولد كودك خود را جشن بگیرید

احتمالا كودك شما از دیدن كتابها و ورق زدن آنها لذت می برد، هرچند ممكن است تمام ورقهای كتاب را (یك به یك) مشاهده نكند. شما می توانید از كتابهای بزرگ و عكسدار یا كتابهای مخصوص كودكان نیز استفاده كنید.
برای اینكه در خواندن كودكتان تنوع ایجاد كرده باشید و همچنین بفهمید كه او چه كتابهایی را بیشتر می پسندد او را به كتابخانه محلی یا فروشگاههای كتاب بچه ها ببرید.

زندگی شما:

شاید این یكسال برای شما سخت گذشته باشد یا هنوز باور نكرده باشید كه حدودا یك سال از تولد كودكتان گذشته است اما روز تولد او نزدیك است! یك نكته مهم این است كه مسلما كودك شما معنای جشن تولد را نخواهد فهمید حتی اگر شما تلاش كنید تا یك برنامه مفصل و جشن تولد عالی برای او بگیرید. انتظار كودك شما از جشن تولد آن چیزی نیست كه شما انتظار دارید؛ هرچند جست و خیز زیاد در آن روز او را خیلی خسته خواهد كرد.
معهذا نمی توان تمایل پدر و مادر را برای جشن گرفتن تولد كودكشان انكار كرد. و اما چند ایده:
یك مهمانی ساده در خانه به راه بیندازید: یك جشن ساده و مختصر با پذیرایی از مهمانها در منزل یا حیاط خانه می تواند مناسب باشد. كودك شما در منزل احساس راحتی بیشتری خواهد كرد و شما نیز برای تزیینات و تهیه غذا و سایر مایحتاج مراسم، كار ساده تری در پیش خواهید داشت. چند كودك دیگر از آشنایان و همسایگان را نیز دعوت كنید.
جشن تولد را به صورت یك مراسم خانوادگی برگزار كنید: شام یا ناهار را برای خویشاوندان نزدیك خود تدارك ببینید. كودك شما از دیدن چهرهای شاد آشنایان خوشحال خواهد شد و اگر شما از این مراسم عكس بگیرید او در آینده می تواند خاطره دائمی از كسانی كه او را دوست می داشته اند داشته باشد.
برنامه ای هم برای بیرون از منزل داشته باشید: یكی از پاركها یا شهربازیهای نزدیك محل سكونت خود را در نظر بگیرید و یك پیك نیك مختصر برای افراد فامیل در آنجا برگزار كنید.
به سالن مخصوص بازی كودكان بروید: می توانید مهمانی را در سالن بازی كودكان برگزار كنید. در این صورت بازیهای جذاب و ایمن زیادی برای كودكانی كه دعوت می كنید فراهم خواهد بود.
جشن تولد مشترك برگزار كنید: آیا كسی از دوستان شما نیز در همین ایام برای كودكش جشن تولد خواهد گرفت؟ شما می توانید یك مهمانی مشترك برگزار كنید. در صورتی كه ارتباط خود را با همكلاسیهای خود (در كلاسهای آمادگی برای زایمان و پس از آن) حفظ كرده باشید یا عضو گروههای اینترنتی مربوط به زوجهایی باشید كه به تازگی صاحب فرزند شده اند، می توانید افرادی را برای برگزاری جشن تولد مشترك پیدا كنید. اما حتی در این حالت هم بهتر است كه تعداد محدودی مهمان دعوت كنید.
یك خاطره دائمی را ماندگار كنید: یك لباس مخصوص بزرگسالان را به كودك خود بپوشانید و از او عكس بگیرید. آنگاه لباس را برای سالهای بعد هم نگه داشته و هر سال از كودك خود عكس بگیرید تا یك یادگاری بامزه از رشد تدریجی او نگه داشته باشید.

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir