•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

نگهداشتن شیشه شیر

بعد از اینکه یک کودک به اواسط سال اول زندگی خودش می‌رسد، هنگامیکه برای نگه‌داشتن شیشه شیرش تلاش می‌کند والدینش متعجب می‌شوند. کودکان باید مهارت‌هایی خاصی داشته باشند تا بتوانند شیشه شیرشان را به صورت مناسبی نگه‌دارند. در این چگونه به شما می‌گوییم که نحوه نگه‌داشتن شیشه را چگونه به کودک خود بیاموزید.

 

***********************************

1-در حین شیر دادن به کودک دست او را در امتداد دست خودتان روی شیشه شیر قرار دهید. این می‌تواند به کودک شما کمک کند که به روش درست گرفتن شیشه عادت کند و هنگامی که خودش به تنهایی شیشه را نگه می‌دارد نیز از این روش برای قرار دادن دست‌هایش روی شیشه شیر استفاده کند..

2- از یک شیشه شیر سبک که نگه‌داشتن آن آسان است استفاده کنید. برای کودکی که به تازه‌گی شروع به گرفتن شیشه خود کرده‌است، گرفتن یک شیشه کوچک آسان تر است. یک شیشه بزرگ و سنگین حس بدی را به کودک منتقل خواهد کرد، بنابراین درست نگه‌داشتن آن سخت خواهد شد.

3- مقدار کمی مایع (مثلا شیر) درون شیشه بریزید زیرا یک شیشه کاملاً پر، سنگین خواهد بود و کودک موفق نمی‌شود که به درستی آن را نگه دارد. با ۳۰ تا ۶۰ سی سی مایع درون شیشه آغاز کنید و هر چقدر که کودک راحت‌تر شیشه را نگه‌می‌دارد شما هم بر میزان مایع موجود در شیشه بیافزایید.

4- شیشه‌هایی را انتخاب کنید که دسته‌دار هستند. دسته‌ها می‌توانند نگه‌داشتن شیشه را برای کودک شما را آسان‌تر کنند.

نکات و هشدارها

* عجله نکنید، کودکان معمولاً در سنین بین ۶ الی ۱۰ ماهگی شروع به نگه‌داشتن شیشه‌هایشان می‌کنند، اما همه آن‌ها زمانی این کار را انجام می‌دهند که آماده این‌کار باشند.
* شیشه بچه را عمودی و حائل نگه ندارید و امیدوار نباشیدکه با اینکار او نگه‌داشتن شیشه را سریعتر یاد می‌گیرد. عمودی نگه‌داشتن شیشه می‌تواند منجر به عفونت گوش و همچنین پر‌خوری در کودک شما گردد. علاوه بر این غذا خوردن از شیشه عمودی می‌تواند منجر به خفگی کودک گردد

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir