•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

پس از تولد فرزند، از چه زمانی می توانیم آموزش او را آغاز کنیم؟

آموزش فرزند، بی درنگ پس از تولد آغاز می شود؛ زیرا نوزاد، بر خلاف تصور پیشینیان، هوشیار و تأثیر پذیر است و زمینه یادگیری در او وجود دارد

آموزش فرزند، بی درنگ پس از تولد آغاز می شود؛ زیرا نوزاد، بر خلاف تصور پیشینیان، هوشیار و تأثیر پذیر است و زمینه یادگیری در او وجود دارد؛ به همین جهت، 12 ساعت پس از تولد، به صدای انسان واکنش نشان می دهد.

او در پایان هفته اول، نشانه هایی از مادر را به خاطر می سپارد و از حدود هفته سوم، به چهره وی در حالی که از نزدیک مشغول شیر دادن و حرف زدن با کودک است، چشم می‌دوزد. او حدود 5 هفتگی، در واکنش به صدای گفت و گوی والدین، نجوا (غان و غون) می‌کند و لبخند می زند. در 3 ماهگی، سرش را بهطور ارادی، برای خیره شدن دقیق به اطراف، به این سو و آن سو می چرخاند و به تدریج اگر چیزی برایش خوشایند نباشد، چشم‌هایش را می بندد یا سرش را بر می گرداند و با آغاز غذاهای کمکی، طعم غذاها را تشخیص می دهد؛ خوردنی های خوش طعم را می خورد و در برابر خوراکی های با طعم نامناسب و داروها مقاومت می کند.

آموزش از لحظه تولد آغاز می شود؛ البته به صورت غیر مستقیم و القا بر ضمیر ناخودآگاه کودک

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir