•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

نکاتی دربارهٔ شامپو زدن

هیچ قانونی نمی‌گوید که کودکتان هر روز به شامپو کردن نیاز دارد. برای بسیاری از کودکان هفته‌ای یک بار نیز کافی است.

اگر همیشه باید بر سر شستن موهای کودک کشمکش کنید، موهایش را کوتاه کنید تا کمتر نق بزند. به جای اینکه آب روی سرش بریزید، با یک لیف خیس موهایش را خیس کرده و شامپو بزنید. فقط مقدار خیلی کمی شامپو بزنید و از شامپوی ضد سوزش چشم استفاده کنید تا در صورت تماس شامپو با چشم‌هایش، احساس سوزش نکند.
ظاهراً آبکشی موها نیاز به مهارت زیادی دارد، زیرا بسیاری از کودکان کم‌سن حتی با رفتن چند قطره آب به چشمانشان ناراحت می‌شوند. سعی کنید هنگام آب کشیدن سر کودکتان، لیف را تا کرده و روی چشمانش نگه دارید. بسته به میزان موهای کودکتان، حتی می‌توانید به جای ریختن آب روی سرش، از لیف خیس استفاده کنید. برای پرت کردن حواس او تدابیری بیاندیشید، مثل خواندن یک ترانهٔ خنده‌دار. می توانید یک آینه به دستش بدهید تا هنگامی که سرش را می شویید به خودش در آینه نگاه کند. هیچ قانونی نمی‌گوید که کودکتان هر روز به شامپو کردن نیاز دارد. برای بسیاری از کودکان هفته‌ای یک بار کافی است.

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir