•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

معرفی دندانپزشک به کودکان

بسیاری از کار‌شناسان توصیه می‌کنند که سعی کنید ارتباط خوبی بین کودک و دندانپزشک برقرار کنید و خاطر نشان می‌سازند که حدود %۴۰ از کودکان در ۵ سالگی، دارای دندان‌های خراب هستند

در ویزیت اول، دندانپزشک دهان کودکتان را بررسی می‌کند و هر نوع مشکلی را که پزشک اطفال متوجه آن نشده است، تشخیص می‌دهد. همچنین دندانپزشک راهنمایی‌هایی در خصوص مراقبت از دندان‌های رو به رشد کودک ارائه می‌دهد تا از خرابی آن‌ها جلوگیری کند. کودکتان را نزد دندانپزشک خودتان یا دندانپزشک اطفال ببرید. یادتان باشد محیط مطب باید صمیمی بوده و پزشک نیز در آرام کردن کودکان تبحر داشته باشد.
در خانه به تمیز کردن دندان‌های کودک نوپایتان ادامه دهید. تا زمانی که دندان‌های کرسی دوم او در نیامده‌اند، مخصوصاً بین ماه‌های ۲۰ و ۳۰، نیازی به مسواک زدن ندارد. تا آن موقع فقط قبل از خواب دندان‌هایش را با استفاده از گاز استریل و آب تمیز کنید (برای اینکه حواس او را پرت کنید، یک مسواک به دستش بدهید).
حتی نیازی به خمیر دندان نیست؛ اگر می‌خواهید می‌توانید از خمیر دندان بدون فلوراید استفاده کنید (حداقل تا ۲ سالگی از خمیر دندان حاوی فلوراید استفاده نکنید).

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir