•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

ژن خشونت کودکان را به بازیهای رایانه ای خشن وابسته می کند

ژنهای ویژه ای در بدن کودکان وجود دارد که آنها را به تماشای برنامه های خشونت آمیز تلویزیونی یا انتخاب بازیهای رایانه ای خشونت آمیز و لذت بردن از آنها وا می دارند.

پژوهشگران دانشگاه میسوری با انجام تحقیقاتی متوجه وجود این ژن شده اند. این آزمایشها نخستین بررسی انجام شده در زمینه ارتباط بین ژنها و انتخابهایی است که کودکان انجام می دهند. محققان از یک هزار و ششصد زوج دارای فرزندان بین پنج تا نه سال دعوت کردند در این تحقیقان شرکت و زمانهایی را که کودکانشان دست به خشونت می زنند یادداشت کنند. کارشناسان به نوبه خود نمونه های دی.ان.ای کودکان را مورد بررسی قرار دادند. در نهایت مشخص شد ژنهای ویژه ای در بدن کودکان وجود دارد که آنها را به تماشای برنامه های خشونت آمیز تلویزیونی یا انتخاب بازیهای رایانه ای خشونت آمیز و لذت بردن از آنها وا می دارند.

به گفته دانشمندان این ژن محتوای مقدار زیادی سروتونین است که در نهایت می تواند موجب بروز بیش فعالی در این کودکان شود.

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir