•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

فعالیت های مهم نوزاد در ماه شانزدهم تولد

در سن 16ماهگی کودک شروع به گاز گرفتن میکند در مقابل این حرکت چه اقداماتی باید انجام بدهیم

بدون شک، گاز گرفتن رفتار وحشیانه‌ای است. اما کودکتان هنوز کاملاً متمدن نشده است. معمولاً دلیل گاز گرفتن کودک 16 ماهه‌تان این است که فاقد مهارت زبانی بیان احساسات است. در صورتی که کودک احساس کند که چیزی او را تهدید می کند، گاهی اوقات تنها چیزی که به ذهنش می رسد گاز گرفتن است.
برای ممانعت از تبدیل گاز گرفتن به یک عادت، اول به کودکی که او گازش گرفته توجه کنید تا مطمئن شوید که حال او خوب است. نسبت به هر دوی آن‌ها با خونسردی رفتار کنید. با تنبیه کردن یا داد زدن سر کودکی که نتوانسته بر غلیان احساساتش چیره شود، نتیجۀ چندانی نخواهید گرفت.
در واقع ممکن است کودکی که گاز گرفته، بیشتر از کودک دیگر گریه کند. فقط بگویید "گاز نه!" و او را به سمت دیگری ببرید. توجه کنید که در این زمان چه اتفاقی رخ داده است؟ آیا کودکتان مود تهدید قرار گرفته یا به حریم او تجاوز شده است؟ آیا این کار نزدیک زمان خواب او اتفاق افتاده است؟ با آگاهی از اینکه چه چیزهایی باعث تحریک او می‌شوند، شاید بتوانید مشکل را حل کنید.
هرگز سعی نکنید با گاز گرفتن به او بفهمانید که گاز گرفتن چه دردی دارد. با این کار تنها به او می‌فهمانید که گاهی اوقات گاز گرفتن ایرادی ندارد.

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir