•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

فعالیت های مهم نوزاد در ماه هجدهم تولد

در این سن کودکان وابستگی نسبت به اشیا و وسایل خود دارد.

اگر کودکتان به پتو یا حیوان عروسکی خاصی وابسته است، فقط صبر داشته باشید.وسواس وابستگی به یک شیء، در طول سال دوم به اوج خود می‌‌رسد و دلایل خوبی دارد: این اشیاء جایگزین والدین هستند. کودکتان به لحاظ فیزیکی و ذهنی ظرفیت‌های بیشتر و بیشتری می‌یابد و هر روز مملو از تجارب، مناظر، صداها و کلمات جدید می‌شود. خوابیدن با شیء مورد علاقه، مخصوصاً زمانی که استرس دارد و یا بیمار و خسته است، آسایش خاطر بیشتری را که برای حفظ تعادل به آن نیاز دارد، فراهم می‌سازد.
برای این شیء ارزش قائل شوید، زیرا می‌تواند خواب او را راحت‌تر کند و در واقع نشانۀ بلوغ است نه بچگی. بهتر است دو شیء یکسان داشته باشید، یکی برای خانه و دیگری برای مهد کودک (البته در صورتی که در مهد کودک اجازه بدهند)، مطب پزشک، گردش و ... .
شیء مورد علاقۀ او ممکن است پس از مدتی کمی کهنه به نظر برسد، اما در سالم و تمیز نگه داشتن آن افراط نکنید. اغلب عطر و ظاهر متمایز این شیء محبوب است که باعث اهمیت آن برای کودکتان شده است. اگر قصد دارید دو عدد از این شیء محبوب او تهیه کنید، می‌توانید به طور مرتب جای آن‌ها را عوض کنید تا هر دوی شان به یک اندازه برایش آشنا باشند (به یک اندازه کهنه شوند). با این کار در صورت گم شدن یکی از آن‌ها دیگری می‌تواند نجات‌بخش باشد.

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir