•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

فعالیت های مهم نوزاد در ماه بیستم تولد

تا چند وقت پیش کودکتان اشیایی را که میخواست به آنها اشاره میکرد اما اکنون میتواند نام آنها را به کارببرد

سال دوم زندگی برای کوچولویتان سال بسیار هیجان انگیزی است. همین چند ماه پیش به اشیائی که می‌خواست نام آن‌ها را بداند اشاره کرد، کلمات جدیدی را که یاد گرفته بود دسته‌بندی کرد و کلمات را از طریق فرآیند حذف کردن آموخت. او جملاتی را که می‌گفتید درک می‌کرد، اما قادر به گفتنشان نبود. هم اکنون هر چه او بیشتر در معرض زبان قرار بگیرد – اگر چه آن کلمات به ظاهر ناآشنا یا نامفهوم باشند – دایرۀ لغاتش غنی‌تر می‌شود.
فرض کنید می‌خواهید به گردش بروید. بدون شک کودکتان نسبت به تمام تجهیزاتتان بسیار کنجکاو است. تمایلی ندارید که نام دقیق تمام این اشیاء را به او بگویید، چون فکر می‌کنید که نمی‌فهمد یا نام آن‌ها در خاطرش نمی‌ماند. اما تحقیقات نشان می‌دهد بهترین کار این است که نام صحیح آن‌ها را به او بگویید – فانوس، کیسه خواب، چادر، کوله پشتی و ... – و مورد استفادۀ هر کدام از آن‌ها را نیز توضیح دهید. با این کار نه تنها نام اشیاء مختلف را یاد می‌گیرد، بلکه این درس کوچک او را برای یادگیری کلمات بیشتری که مربوط به سایر فعالیت‌ها در هفته‌ها و سال‌های آینده هستند، آماده می‌کند.

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir