•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

فعالیت های مهم نوزاد در ماه بیست و یکم تولد

کودکتان دوست دارد کمکتان کند: "بذار من انجام بدم" و "خودم! خودم!" دو جملۀ مورد علاقۀ کودکتان هستند.

کودکتان دوست دارد کمکتان کند: "بذار من انجام بدم" و "خودم! خودم!" دو جملۀ مورد علاقۀ کودکتان هستند. از این میل درونی او بهره ببرید و اجازه بدهید او نیز در کارهای کوچک خانه مشارکت کند.
بسیاری از کارها فراتر از محدودۀ توانایی او هستند، اما او می‌تواند همراه شما کارهای کوچکی را انجام دهد. از قبیل قرار دادن قاشق‌های کثیف در ماشین ظرفشویی، تمیز کردن غذایی که خودش روی زمین ریخته است، آب دادن به گیاهان و یا چیدن دستمال سفره روی میز. مشارکت در کارهای خانه باعث می‌شود که کودک 20 ماهه‌تان احساس کند فرد مهمی است، درست مانند عضو مؤثر یک تیم.
کودکان نوپا بازی و کار را از هم تمیز نمی‌دهند. فقط دوست دارند کار کنند. این نگرش را در او تقویت کنید. شاید او همیشه در کارهای خانه کمکتان کند. حتماً از او تعریف کنید، چه آن کار را خوب انجام داده باشد و چه بد. و همچنین کودکتان حدوداً در 21 ماهگی متوجه می‌شود که چهره‌ای که در آینه متقابلاً به او نگاه می‌کند، چهرۀ خودش است.

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir