•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

تنظیم خواب کودک

مغز ما عاشق عادت های روزمره است. شاید اینگونه به نظرتان نرسد، اما همه دوست دارند که زمان مشخصی برای خوردن (صبحانه و نهار) و خوابیدن داشته باشند. این موضوع برای تمام افراد از جمله کودکان صادق است. این راهنما به شما آموزش می دهد که عادت خواب کودکانتان را تنظیم کنید. اما به یاد داشته باشید، لازم نیست که شما تنها از این راه ها پیروی کنید. در ادامه برای شروع، چند مورد بیان شده است

- تصمیم بگیرید که فرزندتان باید چه موقع به تخت خواب خود برود. این، در ساختن اساس عادت او تاثیرگذار است.

 

تنظیم عادت خواب کودک
 

2- قبل از اینکه کودکتان به تخت خواب برود، به منظور آماده کردن او برای خوابیدن، در او آرامش ایجاد کنید. این که باید چه کاری کنید، به شما بستگی دارد. اینجا چند پیشنهاد وجود دارد: برایش قصه بگویید، با او آواز بخوانید، او را در آغوش بگیرید و ببوسید و به آرامی سرش را نوازش کنید.

 

تنظیم عادت خواب کودک
 

3- پیش از خوابیدن هر آنچه که نیاز دارد تامین کنید. اسباب بازی مورد علاقه اش را کنارش قرار دهید، لباس خواب مناسبی تنش کنید و اطمینان یابید که تشنه یا گرسنه نباشد.

 

تنظیم عادت خواب کودک
 

4- به یاد داشته باشد که کودکان با یکدیگر متفاوتند. ممکن است ساعت ها طول بکشد تا آن ها را بخوابانید، یا اینکه ممکن است در عرض چند دقیقه خوابشان ببرد. هرگز تسلیم نشوید!

 

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir