•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

مشغول کردن کودک با وسایل

در این سن وسایل نظر کودک را جلب میکند و کودک میخواهد که آنها را بشناسد

کلید، مداد، رژ لب و تلفن، همگی ممکن است برای کودک نوپایتان جذابیت داشته باشند. نگاه کردن و دست زدن به این اشیاء، کار جالبی است و هنگامی که شما را در حال استفاده از آن‌ها می‌بیند، او هم دوست دارد همین کار را انجام دهد.
اما مشکل اینجاست که شاید دوست نداشته باشید رژ لبتان را خراب کند! (و بسیاری از این لوازم از جمله رژ لب می تواند سمی بوده و یا خطر خفگی به دنبال داشته باشند). باید وسایلی را پیدا کنید که بدون هیچ خطری بتوانند نیاز او را به تقلید ارضا کنند. چیزهایی مانند یک دسته کلید پلاستیکی یا کیف قدیمی‌تان که در آن برس، شانه و یک کیف پول ارزان قیمت گذاشته‌اید.
شیوه‌های بسیار زیاد دیگری وجود دارد که می‌توانند کودک نوپایتان را بیش از یک یا دو دقیقه مشغول کنند. برای مثال سبد لباس‌های کثیف را پر از لوازم بی خطر کنید، مانند: ظرف‌های پلاستیکی، روسری، کلاه، قاشق‌های چوبی و سایر لوازم بزرگ آشپزخانه. او عاشق این خواهد بود که اشیائی را که شبیه اشیاء اصلی هستند به دست بگیرد و سعی کند نحوۀ استفاده از آن‌ها را بفهمد.

موارد مرتبط

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir